Uv baskı sistemi

Uv baskı nedir? ve Hangi malzeme kullanılarak baskı yapılır?

Morötesi ya da ultraviyole (kısaca UV) Olarak Bilinir. Farklı ebet ve boyutlarda malzemelere folyo,pleksi,forex,cam vb. gibi bir çok malzemeye baskı yapmak mümkündür. Günümüzde uv baskı bir çok sektörde kullanılmakta ve her geçen gün reklam ve bir çok sektörde gelişen teknoloji ile büyük bir ivme kazanmaktadır. Reklamatay firması olarak bizlerde bu teknolojiye dahil olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Uv baskı denilince ilk olarak aklımıza gelen baskı kalitesi ve baskı dayanıklılığıdır. UV baskı tekniği ile kalıcı, net baskı uygulanır  Antalya ve akdeniz bölgesinde güneş etkisini oldukça iyi göstermekte ve yapılan dış mekan reklamlarının kısa sürede solmasını hızlandırmaktadır. Antalya'da metal etiketler, folyo baskılar, branda baskılar, şeffaf opak folyo baskıları, pleksi üzerine baskılar, ve cam üzerinde yapılan uv baskılar oldukça sık kullanılmaktadır.

Uv baskı akdeniz bölgesinde ve bir çok kıyı bölgerinde tercih edilmektedir nedeni ise suya ve neme oldukça dayanıklıdır. UV baskı sistemi bir çok malzemeye UV kurutma sistemi sayesinde istenilen oranda renkle rahatlıkla ve sorunsuz baskı yapılabilir. Reklamatay firması olarak universal lazer sistemi ile 3 mm ile 10 mm malzemeye kadar kesimini yaparak uv baskı sayesinde üzerine logo, kişiye özel ürünler, firma isimleri, kurum tabelaları gibi birçok komu ve özel kuruluşlara işler yapmaktayız. 

Uv baskı sistemi kategorisi ürünleri