Firmamızı Tanıyın

Kurulduğu 1984 yılından bugüne süren bir başarı hikayesi... Çalışanından müşterisine, tedarikçisinden hizmet aldığı taşeron firmalara kadar, ticari ilişki içinde olduğu herkesin değerli takdirlerini kazanan Reklamatay...

Reklam Atay

TARİHÇEMİZ :

Reklamatay 1984’te kurulduğu günden bugüne kadar dürüstlük ilkesinden ödün vermeden müşterilerine hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Sıkı iş disiplini ve çalışma prensipleriyle rakiplerinin daima bir adım önünde olmuştur.Hızla ilerleyen teknolojiyi yakından takip eden AR-GE ekibimiz makina parkurumuza hassas laser ve hassas cnc router makinalarını eklemiştir.

İmalatı kolaylaştıran makinaların ardından sektörümüzde el işçiliği bitti denilecek kadar azalmıştır,buna rağmen reklamatay bütün işlerini en hassas seviyede yaparak el emeğini ürünlerinden asla esirgememektedir.

Türkiye’de ilk defa Metal Çelenk üretimini yapan reklamatay çelenk konusundaki istikrarlı duruşuyla bugün Türkiye’nin en büyüğü olmuştur.Ürün satışıyla olduğu kadar satış sonrası desteklede sektörde kendini farklı kılmayı başarmıştır ve yaratıcı çözümlerle yoluna hızla devam etmektedir.

VİZYONUMUZ :

Tasarımını yaptığımız yeni ürünlerle,kaliteli ve hassas işçilikleri imalatımıza ekleyerek global bir reklam şirketi olmaktır.

Bütün müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda yaptığımız tasarımlarla yeni üretimler ve yeni hizmetlerle yolumuza devam ederek, yapılan her iş ilk önce kendi işimizdir anlayışıyla hareket ederiz.

MİSYONUMUZ :

Dinamik ve genç bir ekip çalışmasıyla,müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz ve zamanında yerine getiren hizmetler sunmaktır.

Hedefimiz kaliteden ödün vermeden ve kaliteyi arkamıza alarak en iyi olabilmektir.

Kemal ATAY
Genel Müdür

Arkadaşlarınızla paylaşın!