3D harf & logo

Krom harf, krom logo imalatında REKLAMATAY çıtayı biraz daha yükseltti!

Logo ve yazılarınızı 3D (3 Boyutlu) olarak ışıklı ve ışıksız olarak hazırlayabiliyoruz.

KROMATAY tekniğiyle logolarınızı 3D olarak şık, gösterişli ve prestijli hale getirerek müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

3D yi biraz açarsak; klasik duvar çevirme şeklinden farklı olarak yan duvarları, yuvarlak dönüşleri prizmatik ve koniksel olarak dönerek üç boyut katıyoruz.

Kutu harf ; açıkhava reklam sektörünün son yıllarda en popüler görsel tabela tercihi oldu. Kutu harfler, krom kutu harf, alüminyum kutu harf, pleksi kutu harf gibi birçok türde üretilmektedir.

Krom harfler paslanmaz harf olarak da bilinmektedir. 304 kalite krom olması gerekmektedir. (orjinal 304 paslanmaz kromu mıknatıs tutmaz)

Krom harf, krom logo aydınlatması endirek olarak yapılır, Led harfin arkasından duvara doğru yansıtılmaktadır.

Paslanmaz krom harf, paslanmaz logo fileli olarak da yapılabilir. Fileli kutu harf önden ışık verir. Kenarları konturlu olup file olarak adlandırdığımız kısmına pleksi kesilip montajı tapılır.

Paslanmaz krom kutu harf tabela fiyatları kullanılan malzelere göre farklılıklar gösterebilir.

Kalitesiz krom levha ve aydınlatma için şerit led kullanılması maliyetleri düşürür. Lensli premium modül led ve 304 kalite krom kullanılarak kalite ve fiyat yükselir.

Kutu harf nasıl yapılır sorusuna gelince; bunun birçok şekli vardır, harfler istenilen şekilde lazer de kesilir, daha sonra kesilen şerit duvar levhalar harfin etrafını sararak lehimlenir. Bu işler pasanmaz krom harf makinası ile de yapılabilmektedir.

3D harf & logo kategorisi ürünleri